2012 HLA THMBHV96MA523Q
2012 HLA THMBHV96MA523Q
2012 HLA THMBHV96MA523Q
2012 HLA THMBHV96MA523Q
2012 HLA THMBHV96MA523Q
2012 HLA THMBHV96MA523Q
CONTACT DEALER
DEALER INFO
FARM DEPOT
275 COLUMBIA ST
CARO, MI 48723
DETAILS
Year 2012
Make HLA
Model THMBHV96MA523Q
Stock # A30961
Serial # 12LA30961
New New
Description
96" High Volume Telescopic Handler Bucket Manitou Qtach 2.2 cu yd Struck / 2.7 cu yd Heaped 1400# 1/4" material and 1/4" end plates 47" deep, 41" high Does not come with a bolt-on cutting edge